Loading

ULUSLARARASI SATIŞ

Hastalara, uygun fiyatlarla uygun tedavi imkanları sağlayabilmek için 62 ülkede çok sayıda sağlık kuruluşu, eczane, hastane, uluslararası depo ve tedarikçilerle çalışmaktayız.

KLİNİK ÇALIŞMALAR

Klinik çalışmalar genellikle bir hastanede veya tıp merkezinde yapılır ve sağlıklı gönüllüleri veya hastaları içerir. Gönüllülerin veya hastaların çalışma boyunca hastanede veya merkezde kalması genellikle gerekli değildir; fakat ilacın etkileri üstün nitelikli personel tarafından yakından gözlemlenir ve takip edilir.
Klinik çalışmalara tedarikçi olarak, tüm prosedür çerçevesinde beklenti ve talepleri karşılıyoruz. Güçlü tedarikçi ağımız ile birlikte, istenilen ürün miktarını tek parti olarak sunabiliyor ve tüm tedarik süreci içerisinde gizlilik ilkesini koruyoruz.

ULUSLARARASI İHALELER

Bir çok ülke sağlık bakanlıkları ile EKSİK LİSTESİ (SHORTAGE LIST) konusunda işbirliği içerisinde çalışmaktayız. İlgili Sağlık Bakanlıkları için her türlü ürün tedariğini hızlı bir şekilde ve rekabetçi fiyatlar ile yapmaktayız. Bakanlıkların bizden talep etmiş oldukları sevkiyat teminlerini eksiksiz sağlamaktayız.

İNSANİ YARDIM

Medimpex, bir çok İnsani Yardım Derneği ile uluslararası ve yerel projelerde her koşulda ihtiyacı olan hastalara ilaçlarını sağlamaktadır.
hizmetler

Gizlilik İlkelerimiz ve Gizlilik Politikamız:

• Medimpex Ecza Deposu A.Ş., işbu web sitesini kullanan tüm müşterileri ve tedarikçileri için aşağıdaki gizlilik ilkelerini taahhüt etmektedir.
• Medimpex Ecza Deposu A.Ş., işbu sitenin kullanıcısı olan özel ve tüzel kişilerin, sipariş oluştururken site üzerinden ilettiği hiçbir bilgiyi ve/veya sipariş içeriğini özel veya tüzel 3. şahıslarla paylaşmaz.