Loading

BİZ KİMİZ?

1987 yılında iç pazarda eczanelere toptan ilaç satışı ve dağıtımı yapmak için kurulan grubumuz 1993 yılında bölgesel yapısını değiştirerek ve büyüyerek Türkiye genelinde birçok ecza deposu kurup hizmet vermeye başlamıştır. 2000 yılında sektörün lideri haline gelerek sektöre yön vermeye başlayan grubumuz dünya ilaç sektörünün önde gelen bir uluslararası dağıtım kanalı ile iş birliği yapmıştır. Grubumuz 2015 yılında iç pazar faaliyetlerini zirvede sonlandırarak ilaç ihracatı ve ithalatı alanında çalışmalarına başlamıştır. 2016 yılında ismini faaliyet alanından alan Medimpex (Medicine Import Export) markası ile yoluna devam eden grubumuz bugün Dünya’da 62 ülkede 30 yıllık tecrübesi ile hizmet vermektedir.
hakkımızda1
hakkımızda2

NEDEN BİZ?

• 30 yıllık deneyim,

• Rekabetçi fiyat politikası,

• Hızlı tedarik,

• Alanında uzman ekip ile kaliteli sevkiyat,

• Teknolojik gelişimlere hızlı adapte olabilme yeteneği.

MİSYONUMUZ

1. Verimli ve disiplinli çalışarak, müşterilerimizin işlerini kolaylaştıran çözümler üretmek ve sıradışı potansiyelleri geliştirerek zevkli, uyumlu bir çalışma zemini oluşturmak.
2. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin gelişiminde öncü rol oynamak, hissedarlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma değer katmak.

VİZYONUMUZ

1. Müşteri ve tedarikçi memnuniyetinin üst düzeyde olmasını sağlayarak, iş ortaklarımızla uzun vadeli, sürdürülebilir ilişkiler kurmak.
2. Stratejik iş sahalarında sürekli yatırımlar yaparak bu iş kollarında iç pazarda sürekli lider pozisyonlarda olmanın yanı sıra global pazarlarda da önemli bir oyuncu haline gelmek.
hakkımızda3

Gizlilik İlkelerimiz ve Gizlilik Politikamız:

• Medimpex Ecza Deposu A.Ş., işbu web sitesini kullanan tüm müşterileri ve tedarikçileri için aşağıdaki gizlilik ilkelerini taahhüt etmektedir.
• Medimpex Ecza Deposu A.Ş., işbu sitenin kullanıcısı olan özel ve tüzel kişilerin, sipariş oluştururken site üzerinden ilettiği hiçbir bilgiyi ve/veya sipariş içeriğini özel veya tüzel 3. şahıslarla paylaşmaz.